VI Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego i Plastyki „Osobowość z kraju obszaru niemieckojęzycznego w dziedzinie muzyki”

VI Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego i Plastyki „Osobowość z kraju obszaru niemieckojęzycznego w dziedzinie muzyki”

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu zaprasza do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego i Plastyki „Osobowość z kraju obszaru niemieckojęzycznego w dziedzinie muzyki”. 

Konkurs organizowany jest pod patronatem PSNJN Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego o/Toruń.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. Każdy z uczestników przygotowuje plakat wykonany dowolną techniką: rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane.

Konkurs przebiega dwuetapowo. I etap odbywa się w placówce macierzystej. Ze zgłoszonych prac trzyosobowa Komisja nauczycieli wybiera maksymalnie do 5 prac swoich uczniów i przekazuje organizatorom do II etapu. II etap odbywa się w placówce organizatora (SP 5). I etap szkolny powinien odbyć się w terminie od 01.03.- 31.03. Wybrane prace zakwalifikowane do II etapu należy dostarczyć do organizatora do dnia 10.04.2024 r. Ogłoszenie wyników, przyznanie nagród i dyplomów nastąpi do 30.04.2024 r.

Więcej informacji na stronie www.sp5.torun.pl

Fot. sp5.torun.pl

1 lutego 2024 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190251

Skip to content