VI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Inspiracje Słońcem”

VI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Inspiracje Słońcem”

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Radziejowie zaprasza do udziału w VI edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego „Inspiracje słońcem”. Przedmiotem fotografii powinno być  Słońce – nasza gwiazda dzienna. Organizatorzy chcą jednak odejść od fotografii czysto astronomicznych wykonywanych  za pomocą teleskopu. Zachęcają do ujęcia Słońca w sposób artystyczny.

Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii. Każda praca oceniana będzie oddzielnie. Prace w formacie JPG o wymiarach minimalnie 1200×1600 pikseli i maksymalnie w plikach nie przekraczających 1MB wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres fotokonkurs@radziejow.edu.pl do 4 czerwca 2021 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 czerwca 2021 roku. Najlepsze prace zaprezentowane będą w formie wystawy, której otwarcie odbędzie się 18 czerwca b.r. w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie. Zostaną też opublikowane w witrynie  www.radziejow.edu.pl.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy TUTAJ

 

Fot. Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi

22 kwietnia 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7118379