VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy bardzo serdecznie zaprasza do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle. Wcześniejsze edycje konkursu przyjęli Państwo entuzjastycznie, nadsyłając wiele pięknych zdjęć. Nie mamy wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie.

W tym roku, ze względu na panującą epidemię i utrudnioną możliwość wyjazdów, proponujemy Państwu przejrzenie domowych archiwów (z lat 2018-2019) i przesłanie także zrobionych wcześniej zdjęć (szczegóły w regulaminie).

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa. Tematem konkursu są zabytki województwa kujawsko-pomorskiego, na tle których należy sfotografować jedną lub grupę osób. Prace należy przesyłać do KPCK do 15 sierpnia 2020 roku.

Nagrody czekają! Szczegóły w regulaminie i na stronach: www.edd-kpck.pl i www.edd.nid.pl

Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zdjęcie gł. Magdalena Gosieniecka, Portret na tle pałacu w Zamartem, GrandPrix 2017 (fot. KPCK w Bydgoszczy)

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164384

Skip to content