VI edycja konkursu grantowego „Uczę się z ANWILEM”

VI edycja konkursu grantowego „Uczę się z ANWILEM”

Fundacja Anwil nowe logo

Już po raz szósty Fundacja ANWIL ogłasza konkurs grantowy na projekty promujące naukę przedmiotów ścisłych. W tegorocznej edycji „Uczę się z ANWILEM” Fundacja dofinansuje realizację projektów umożliwiających pokazanie uczniom praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu nauk ścisłych w łącznej kwocie 140 tys. złotych. Autorzy najciekawszych projektów mogą zdobyć na urzeczywistnienie swoich pomysłów nawet 20 tys. zł.

Celem programu, wzorem lat ubiegłych, jest zainteresowanie uczniów światem nauk ścisłych. Dofinansowane może trafić m.in. na organizację warsztatów, pokazów, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw edukacyjnych, w tym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych, które ułatwią uczniom zrozumieć chemię, matematykę, fizykę czy informatykę.

Do VI edycji konkursu mogą zgłosić się nie tylko organizacje pozarządowe, szkoły, a także grupy nieformalne działające we Włocławku oraz te zlokalizowane w gminach: Brześć Kujawski, Fabianki, Lubanie i gminie wiejskiej Włocławek.

Więcej o konkursie na stronie Fundacji.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin_programu_

Wniosek_

Załącznik_nr_1_do Regulaminu

Zalacznik_nr_2_ do Regulaminu

Sprawozdanie_końcowe

 

Źródło: fundacjaanwil.pl

Fot. fundacjaanwil.pl

25 sierpnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165214

Skip to content