V Festiwal Folklorystyczny im. Tadeusza Zielińskiego – edycja online

V Festiwal Folklorystyczny im. Tadeusza Zielińskiego – edycja online

Brzeskie Centrum Kultury i Historii “Wahadło” w Brześciu Kujawskim zaprasza zespoły folklorystyczne i ludowe do wzięcia udziału w jubileuszowym V Festiwalu Folklorystycznym im. Tadeusza Zielińskiego. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi i w trosce o zdrowie artystów tegoroczny festiwal odbędzie się w formule on-line.

Zespoły, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu, będą nagrywać swoje występy na scenie nowego centrum kultury w Brześciu Kujawskim według wcześniej określonego godzinowego harmonogramu. W trakcie przerw między występami scena będzie dezynfekowana a sala widowiskowa wietrzona.

23 i 24 kwietnia rozpoczną się nagrania konkursowych prezentacji zespołów ludowych, następnie zarejestrowane występy zostaną poddane ocenie wykwalifikowanego jury.

1 maja o godzinie 18:00 na Facebooku BCKiH “Wahadło” oraz kanale YouTube zostanie wyemitowana transmisja koncertu laureatów tegorocznego festiwalu.

Więcej informacji, regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie tutaj.

Zgłoszenia trwają do 21 kwietnia br.

 

Źródło: facebook.com/wahadlobrzesc

13 kwietnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185056

Skip to content