V edycja wirtualnej akcji pn. „Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu”

V edycja wirtualnej akcji pn. „Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu”

Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku - logo

Zapraszamy do bezpłatnego, wirtualnego kręcenia kilometrów, które obejmuje cały świat. Akcja ma na celu zachęcenie  osób do podjęcia każdej aktywności fizycznej. Na szkolnej stronie organizatora zostało utworzone wydarzenie pod nazwą „Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu”. Zadaniem osób, które włączą się w akcję będzie udowodnienie podjęcia każdej aktywności fizycznej poprzez umieszczenie sreena bądź zdjęcia pod utworzonym wydarzeniem  (z dowolnej aplikacji) o ilości nakręconych kilometrów.

Jeśli uda się nakręcić 100 000 km Fundacja Anwil przekaże środki na zakup kabiny wyciszającej dla uczniów w spektrum autyzmu o wartości 50 000 zł dla Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku.

Termin: 19-21 kwietnia 2024 r.

Akcja odbywa się w ramach w ramach kampanii społecznej „Włącz się w różnorodność”  nawiązującej do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Plakat V edycji akcji społecznej "Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu". Logo Fundacji Anwil

Źródło: ZS nr 3 we Włocławku

_

18 kwietnia 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189547

Skip to content