Uzależnienia i ich wpływ na zdrowie człowieka

Mężczyzna z kapturem na głowie siedzi na krawężniku drogi z butelką alkoholu.

Uzależnienia i ich wpływ na zdrowie człowieka

Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w konferencji pn. “Uzależnienia i ich wpływ na zdrowie człowieka” organizowanej w Hotelu Filmar w Toruniu w dniu 30 listopada 2023 r.

W związku z dużym znaczeniem społecznym problematyki związanej z uzależnieniami i sytuacją chorych Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje spotkanie, na którym eksperci poruszą m.in. tematy dotyczące rodzajów uzależnień, omówią objawy fizyczne i psychiczne u osób uzależnionych oraz przedstawią metody leczenia i zapobiegania uzależnieniom, które w ostatnich czasach stanowią duży problem zdrowotny zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Uzależnienia są ogromnym wyzwaniem dla społeczeństwa dlatego warto poruszać tak istotne tematy dla zdrowia publicznego i dążyć do tworzenia platformy współpracy i wymiany doświadczeń różnych środowisk w celu profilaktyki uzależnień.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprasza się o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 24 listopada 2023 r. na adres : i.chaberska@kujawsko-pomorskie.pl

Karta zgłoszenia

Ramowy program konferencji 

Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay

_

22 listopada 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185061

Skip to content