Bezpłatne warsztaty online z programowania dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych

Dzieci na warsztatach z informatyki

Bezpłatne warsztaty online z programowania dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych

Już dziś (19 maja) i jutro (20 maja) rozpoczynają się bezpłatne warsztaty online dla młodych programistów ze szkół podstawowych. W ramach Klubu Młodego Programisty od maja 2020 do lipca 2020 we wtorki i środy odbywać się będą warsztaty z nauką programowania dla dzieci. W każdy wtorek – zawsze o godz. 17.30 – rozpoczynać się będą godzinne zajęcia dla uczniów klas 1-3. W środę – o tej samej godzinie – przed ekrany komputerów zapraszane są starsze dzieci uczące się w klasach 4-6 szkół podstawowych.

Aby dziecko mogło wziąć udział w warsztatach, rodzic powinien wejść na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Po zarejestrowaniu dziecka, rodzic otrzyma link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, dziecko będzie mogło co tydzień uczestniczyć w zajęciach z  programowania.

Uwaga!

Pokój webinarowy mieści maksymalnie 1000 osób. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się Wam dostać na zajęcia, możecie dołączyć do transmisji na fanpage’u KPM na Facebooku. Nagrania z warsztatów możecie też obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie na kanale YouTube i na profilu KMP na Facebooku.

Oprac. Anna Siemińska

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6895209