Uczniowie ZST w gronie Laureatów Samorządowego Konkursu „8 Wspaniałych” 2022

Uczniowie ZST w gronie Laureatów Samorządowego Konkursu „8 Wspaniałych” 2022

Zespół Szkół Technicznych Włocławek logo

Julia Wieczorek z klasy 1 technikum reklamy i Waldemar Chojnacki z klasy 4a technikum informatycznego zostali laureatami Samorządowego konkursu „8 Wspaniałych” – etap miejski.

23 czerwca 2022 r. w Urzędzie Miasta Włocławek zostały wręczone nagrody i wyróżnienia tegorocznej XII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. W gronie 8 Laureatów z terenu Miasta Włocławek dwoje z nich to uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

Konkurs skierowany jest do uczniów zrzeszonych w szkolnych kołach i klubach wolontariatu oraz do dzieci i młodzieży (w wieku 10-20 lat) zaangażowanych w wolontariat. Historia konkursu pokazuje, jak wielu jest młodych ludzi, którzy wybierają mądrą drogę życiową. W swoją działalność angażują rówieśników, a ich praca jest wspaniałym przykładem dla społeczności lokalnych.

W Zespole Szkół Technicznych we Włocławku wielu uczniów zaangażowanych jest w pracę na rzecz drugiego człowieka, pomagają potrzebującym ucząc się empatii w zgodzie z ideą wolontariatu – pozytywne zachowania, działania i postawy.

Gratulując takiej postawy dziękujemy za zaangażowanie.

Opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół Technicznych jest Elżbieta Górska.

 

Źródło: zst.com.pl

Fot. zst.com.pl

7 lipca 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187135

Skip to content