„UczMy” online

Fragment okładki "UczMy"

05 Maj „UczMy” online

KUJAWSKO-POMORSKI PRZEGLĄD OŚWIATOWY UczMy

Poniżej publikujemy list redakcji „UczMy” do nauczycieli z naszego województwa. Zachęcamy wszystkich pedagogów, nie tylko z regionu kujawsko-pomorskiego, do lektury dwumiesięcznika „UczMy.

Serdecznie zapraszam do lektury internetowej wersji czasopisma „UczMy”. Znajduje się ona na stronie KPCEN w Bydgoszczy https://cen.bydgoszcz.pl/index.php/pl/uczmy, ale także stronach KPCEN w Toruniu i Włocławku. Szczególnie teraz, w czasach trudnych i sprzyjających spędzaniu czasu przed monitorem komputera, czytając online nasz bydgosko-toruńsko-włocławski dwumiesięcznik, można miło spędzić czas, a nade wszystko skorzystać z doświadczeń nauczycieli szkół i przedszkoli, którzy w ciekawej formie dzielą się na łamach czasopisma dobrymi praktykami. Ciekawe artykuły, sprawozdania z nietuzinkowych wydarzeń, informacje o działaniach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz KPCEN-ów na rzecz regionalnej edukacji to tylko niektóre z intelektualnych atrakcji, które napotkają czytelnicy „UczMy”. Nasze pismo jest także otwarte na nowych autorów. To nauczyciele mają najwięcej do powiedzenia o współczesnej szkole. Zapraszamy do współpracy.

Anna Rupińska
nauczyciel konsultant KPCEN w Bydgoszczy
redaktor czasopisma „UczMy”

Fot. Fragment okładki „UczMy” (nr marzec – kwiecień 2020)Pomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

2,427,054