“UczMy” online

Fragment okładki "UczMy"

“UczMy” online

KUJAWSKO-POMORSKI PRZEGLĄD OŚWIATOWY UczMy

Poniżej publikujemy list redakcji “UczMy” do nauczycieli z naszego województwa. Zachęcamy wszystkich pedagogów, nie tylko z regionu kujawsko-pomorskiego, do lektury dwumiesięcznika “UczMy.

Serdecznie zapraszam do lektury internetowej wersji czasopisma “UczMy”. Znajduje się ona na stronie KPCEN w Bydgoszczy https://cen.bydgoszcz.pl/index.php/pl/uczmy, ale także stronach KPCEN w Toruniu i Włocławku. Szczególnie teraz, w czasach trudnych i sprzyjających spędzaniu czasu przed monitorem komputera, czytając online nasz bydgosko-toruńsko-włocławski dwumiesięcznik, można miło spędzić czas, a nade wszystko skorzystać z doświadczeń nauczycieli szkół i przedszkoli, którzy w ciekawej formie dzielą się na łamach czasopisma dobrymi praktykami. Ciekawe artykuły, sprawozdania z nietuzinkowych wydarzeń, informacje o działaniach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz KPCEN-ów na rzecz regionalnej edukacji to tylko niektóre z intelektualnych atrakcji, które napotkają czytelnicy “UczMy”. Nasze pismo jest także otwarte na nowych autorów. To nauczyciele mają najwięcej do powiedzenia o współczesnej szkole. Zapraszamy do współpracy.

Anna Rupińska
nauczyciel konsultant KPCEN w Bydgoszczy
redaktor czasopisma “UczMy”

Fot. Fragment okładki “UczMy” (nr marzec – kwiecień 2020)

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164362

Skip to content