Uczę się z ANWILEM – granty przyznane

baner wydarzenia

Uczę się z ANWILEM – granty przyznane

Fundacja Anwil nowe logo

W ramach ośmiu edycji programu Fundacja ANWIL przeznaczyła ponad 1 milion złotych na realizację 110 projektów, w których szansę na bliższe poznanie i polubienie świata nauk ścisłych zyskało ponad 12 tys. uczniów.

Grantami nagrodzone zostały najbardziej interesujące projekty, które mają szansę stać się impulsem dla dzieci i młodzież do zgłębiania tajemnic nauk ścisłych i dalszego rozwijania zainteresowania takimi dziedzinami wiedzy jak matematyka, fizyka, informatyka, robotyka, czy automatyka. W tym roku dzięki dofinansowaniu Fundacji uczniowie będą uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, zajęciach pozalekcyjnych, eksperymentach laboratoryjnych, badaniach, będą uczestniczyć w dyskusjach i prezentacjach, a nawet zbudują stanowiska edukacyjne wyposażone w dowolnie konfigurowalne układy pneumatyki sprężonego powietrza sterowane elektrycznie.

Do VIII edycji konkursu zgłosiły się szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, a także organizacje pozarządowe z obszaru działań Fundacji ANWIL, czyli z terenu powiatu włocławskiego.

Lista beneficjentów

 

Źródło: fundacjaanwil.orlen.pl

11 grudnia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165149

Skip to content