Tylko do 15 sierpnia: Konkurs fotograficzny Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle!

Konkurs fotograficzny Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

Tylko do 15 sierpnia: Konkurs fotograficzny Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle!

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle. Wcześniejsze edycje przyjęli Państwo entuzjastycznie, nadsyłając wiele pięknych zdjęć i nie mamy wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie.

Zamki, kościoły, urocze parki i ogrody, pomniki… Poszukajcie tego, co znane i nieznane i sfotografujcie siebie lub swoje pociechy na tle zabytku (mile widziane przebranie nawiązujące do stylu fotografowanego obiektu). Wspaniała pogoda i wakacje sprzyjają podróżom i odkrywaniu sekretów wcale nie odległych miejsc. Ze względu na pandemię dopuszczamy również nadsyłanie zdjęć z Waszych archiwów z lat 2019-2020.

Regulamin konkursu dostępny https://kpck.pl/

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa.

Prace należy przesyłać do KPCK do 15 sierpnia 2021 roku drogą elektroniczną na adres: zabytki@kpck.pl z dopiskiem w tytule:  Konkurs: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle. Nagrodzeni i wyróżnieni autorzy  zostaną powiadomieni o wynikach konkursu oraz miejscu wręczenia nagród pisemnie, w terminie do 1 września 2021 roku. Nagrody czekają, zapraszamy!

Partnerem konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, która przy okazji poszukiwania ciekawych obiektów proponuje Wam udział w „Paszporcie do Przeszłości”. Zabawa ta w oparciu o zainstalowaną aplikację pozwoli trafić i zameldować się w kilkudziesięciu niezwykłych miejscach województwa, a na najwytrwalszych odkrywców regionu czekają nagrody. Więcej o „Paszporcie do Przeszłości”: www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel

12 sierpnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023259