Twardy orzech do zgryzienia: e-Warsztaty jesiennej sztuki użytkowej (25 listopada)

Twardy orzech do zgryzienia | e-Warsztaty jesiennej sztuki użytkowej

Twardy orzech do zgryzienia: e-Warsztaty jesiennej sztuki użytkowej (25 listopada)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Chcesz trochę ożywić swoje otoczenie? Nadać mu nowych jesiennych kolorów? Twoje biurko, miejsce pracy i nauki może zyskać nową podkładkę pod kubek lub organizer na długopisy!

Na orzechowych warsztatach online, przygotowanych przez Dwór Artusa, zaprojektujecie i stworzycie rzeczy codziennego użytku (akcesoria biurowe), wykorzystując to, co daje nam jesień… Orzechy i kasztany! Ułożycie także kompozycje z zasuszonych liści, traw i kwiatów. Spróbujecie nadać drugie życie pozornie już bezużytecznym rzeczom.

Aby dodać swoim pracom uroku, będziecie wykorzystywać materiały florystyczne, pasmanteryjne i papiernicze. Na warsztaty pozbierajcie wysuszone liście i kwiatki, które nadadzą swoisty charakter zrobionym przedmiotom.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (organizatorzy posługują się platformą Discord obsługiwaną przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Kiedy: 25.11.2020 (środa), godz. 16.00
Gdzie: warsztaty online, platforma Discord

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890109