Turniej online w grę “6 Bierze!”

Turniej online w grę “6 Bierze!”

Książnica Kopernikańska zaprasza w sobotę 13 lutego 2021 r.  do udziału w turnieju online w grę “6 Bierze!” Gra odbędzie się online na platformie Board Game Arena. Liczba uczestników ograniczona – zapisy pod adresem: planszowki@ksiaznica.torun.pl

“6 bierze!” to sprytna gra karciana. Międzynarodowy bestseller. Jedna z fajniejszych karcianek dla całej rodziny. W 1996 r. otrzymała prestiżową nagrodę Stowarzyszenia Mensa w kategorii “najlepsza gra umysłowa”. W “6 bierze!” może grać od 2 do 10 osób. W trakcie rozgrywki masz tylko jeden cel: musisz pozbyć się wszystkich kart z byczymi głowami.

13 lutego uczestnicy spotkają się online, żeby zagrać o nagrody. Próbne granie towarzyskie rozpocznie się o godz. 11.30. Start turnieju o godz. 12.00.

Zapisy przyjmowane są do 11 lutego 2021 r. (do godz. 12.00). W tytule zgłoszenia wpisz “6 bierze! – turniej”. W treści maila podaj nazwę swojego konta na platformie Boardgamearena.com (założenie konta jest bezpłatne i nie trwa długo) oraz nazwę konta na Facebooku (przyda się sędziemu do szybkiego kontaktu).

Liczy się kolejność zgłoszeń – w turnieju weźmie udział 20 osób. Walka o nagrody potrwa do godz. 15.00. Organizatorem turnieju są Planszówki w Książnicy.

Fot. G3 – wydawnictwo gier planszowych

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185054

Skip to content