Turniej gry “Żywioły lasu”

Turniej gry “Żywioły lasu”

Już ruszyła rejestracja drużyn do turnieju strategicznej gry planszowej „Żywioły lasu”. Wydarzenie promuje działania Lasów Państwowych związane z adaptacją lasów i leśnictwa do zmian klimatu.

Do udziału zaproszone są drużyny składające się z czterech zawodników w wieku 10-16 lat. Każda zakwalifikowana drużyna otrzyma bezpłatny egzemplarz gry „Żywioły lasu”, dzięki któremu przygotuje się do udziału w turnieju.

Zgłoszenia są przyjmowane na stronie: www.zywiolylasu.com.pl

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Szkoły trzech najlepszych drużyn mają szansę wygrać wyposażenie w pomoce naukowe do pracowni przyrodniczych o łącznej wartości 6 500 zł.

Rozgrywki regionalne będą odbywać się od 13 maja do 7 czerwca w 50 nadleśnictwach (jednostkach LP w różnych miejscach w Polsce). Gdzie dokładnie? Można sprawdzić na interaktywnej mapie, znajdującej się na stronie internetowej wydarzenia.

Rejestracja trwa do 5 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń. Im wcześniej zostanie zarejestrowana drużyna, tym więcej czasu będą mieć zawodnicy na przygotowanie się do rozgrywek!

Regulamin turnieju, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje TUTAJ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Turniej odbywa się pod patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach promocji:
“Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych”
„Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich”
„Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków związanych z pożarami lasów”

PLAKAT

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7118329