Trwają zapisy do konkursu minigrantowego Asów Internetu!

Trwają zapisy do konkursu minigrantowego Asów Internetu!

Asy Internetu     Fundacja Szkoła z Klasą    Google Polska

W programie Asy Internetu ruszyła rekrutacja do konkursu minigrantowego.

Konkurs ma wspierać planowanie, organizację i nagłośnienie akcji społecznych skierowanych do społeczności szkolnej lub lokalnej:

  • dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego oraz wybranej/wybranych wartości programu Asy Internetu: Rozsądku, Uważności, Siły, Życzliwości, Odwagi, służących także poszerzeniu wiedzy lub rozwojowi umiejętności Zespołu uczniowsko-nauczycielskiego realizującego Akcję,
  • realizowanych przez Zespół składający się z nauczycieli/ek, bibliotekarzy/ek lub innych pracowników/czek szkół podstawowych lub innych placówek oświatowych wspierających na co dzień dzieci i młodzież ze szkół podstawowych (zwanych dalej Uczestnikami) oraz uczniów i uczennic.

Przedsięwzięcie skierowane jest do nauczycieli, bibliotekarzy lub innych pracowników szkoły, zarejestrowanych w programie Asy Internetu, którzy reprezentują szkołę podstawową lub inną placówkę oświatową pracującą na co dzień z dziećmi i młodzieżą ze szkół podstawowych.

Jeśli nie bierzesz jeszcze udziału w programie, wyślij swoje zgłoszenie, wypełniając ten formularz. Regulamin programu edukacyjnego Asy Internetu znajdziesz tutaj.

Jeśli jesteś już uczestnikiem/czką programu Asy Internetu, wystarczy, że zaplanujesz wraz z Zespołem akcję społeczną i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Organizator przyzna minigranty w kwocie od 500 do 1500 zł netto.
Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października.

A w ramach inspiracji zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru o tym, jak zorganizować akcję społeczną z uczniami.

UWAGA: Zgłoszenia przesłane do edycji wiosennej, która nie odbyła się z powodu pandemii COVID-19, biorą nadal udział w konkursie.

Więcej informacji o minigrancie na stronie organizatora.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

Źródło: asyinternetu.szkolazklasa.org.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6868913