Trwa rejestracja na festiwal Women in Tech Days 2020

Młoda kobieta w centrum komputerowym

Trwa rejestracja na festiwal Women in Tech Days 2020

Pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach Women in Tech Days 2020 odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia – poinformowała Fundacja Edukacyjna “Perspektywy”. Trwa rejestracja na to wydarzenie.

Festiwal jest realizowany w ramach programu IT for SHE adresowanego do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych.

Wydarzenie składać się będzie z kilku elementów: warsztatów z umiejętności technicznych i miękkich, spotkań (1:1) z mentorami – pracownikami wiodących firm technologicznych (m.in. Intel, Ericsson, Goldman Sachs, Accenture) i doradztwa kariery.

Women in Tech Days ma nie tylko inspirować młode kobiety i wzmacniać ich motywację przy stawianiu pierwszych kroków w świecie tech, ale też dostarczać im doskonałej jakości merytorycznej wiedzy.

“Choć Women in Tech Days to pomysł nowy, bo dostosowany do nadzwyczajnych okoliczności, w jakich się wszyscy znaleźliśmy, cel fundacji +Perspektywy+ pozostaje od lat jeden. Jest nim wspieranie kobiet, które zdecydowały się na karierę w świecie nowoczesnych technologii, poprzez dostarczanie im najlepszej wiedzy merytorycznej oraz inspirowanie ich i doradztwo edukacyjne i zawodowe” – mówi szefowa Fundacji Perspektywy, dr Bianka Siwińska.

W wydarzeniu wezmą m.in. udział: Ewa Maciaś, szefowa inżynierów z Google, i dr hab. Aleksandra Przegalińska, badaczka sztucznej inteligencji z Akademii Leona Koźmińskiego i Massachusetts Institute Technology. Wydarzenie będzie się odbywać online na platformie eventowej Hopin.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://womenintechday.pl/

PAP – Nauka w Polsce

szz/ zan/

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164916

Skip to content