Toruński Urząd dla Młodzieży – laureaci

Toruński Urząd dla Młodzieży – laureaci

Projekt edukacyjny Toruński Urząd dla Młodzieży organizowany przez nas z Urzędem Miasta Torunia podsumowaliśmy 5 kwietnia br. podczas gali w Centrum Dialogu. To była już X edycja konkursu skierowanego do uczniów klas VI–VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z Torunia i okolic. Wydarzenie otrzymało patronat Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i Przewodniczącego Rady Miasta Torunia.

Celem projektu jest inwestycja w młode pokolenie poprzez budowanie kapitału społecznego i rozwijanie kompetencji społecznych.

LAUREACI:

I miejsce – SP nr 16 w Toruniu, „Mieszkam w Toruniu – tutaj się melduję”

Kacper Połomka, Ivan Necheparenko, Lea Worgan, Oliwia Terlińska

Opiekun: Marzena Szymczak

 

II miejsce – ZS Inżynierii Środowiska – Technikum nr 9„Moje pierwsze prawo jazdy, mój pierwszy samochód – różne formy rejestracji”

Patrycja Zacharek, Martyna Gołaszewska, Antonina Dembek

Opiekun: Bartłomiej Wróblewski

 

III miejsce – ZS w Dobrzejewicach, „Lepszy ciasny, ale własny – jak zgłosić budowę domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 70m2?”

Lena Ramlau, Antoni Gręźlikowski, Katarzyna Zielińska, Michał Jurkiewicz

Opiekun: Agnieszka Koepke

 

WYRÓŻNIENIA:

 

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, „Kwalifikacja wojskowa”

Maja Szwec, Weronika Gajewska

Opiekun: Aneta Niewęgłowska

 

SP nr 16 w Toruniu, „Przygotowanie wniosku o patronat Prezydenta Miasta Torunia nad organizowaną imprezą/wydarzeniem”

Adam Ferszt, Wojciech Poznański, Tomasz Wijata, Ksawery Maciołek

Opiekun: Marzena Szymczak

 

SP nr 1 w Toruniu, „Ślub na Bali”

Nicola Mandzińska, Olga Więckowska, Julia Choińska

Opiekun: Dominika Piwczyńska

 

Zespół Szkół Ekonomicznych, „Kwalifikacja wojskowa – przebieg procedury”

Wołodymyr Szczepaniak, Jakub Szablewski

Opiekun: Ewelina Kamińska-Rybacka

 

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, „Rejestracja zwierząt egzotycznych”

Samanta Gierłowska, Dagmara Grabowska

Opiekun: Bartłomiej Wróblewski

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13, „Mój pierwszy biznes – zakładam działalność gospodarczą”

Rozalia Figurska, Zuzanna Królikiewicz, Ziemowit Pietrzak, Adam Wawrzyniuk

Opiekun: Magdalena Rasielewska

Serdecznie gratulujemy!

 

Toruński Urząd dla Młodzieży – podsumowanie X edycji

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu



| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129325