To im zawdzięcza swój sukces Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa

To im zawdzięcza swój sukces Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa

Województwo Kujawsko-PomorskieKujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa to dobry pomysł, który pojawił się we właściwym czasie, i sprawnie przeprowadzony, dobrze przygotowany projekt.

– Na jej sukces złożyły się przemyślana koncepcja, sprawna organizacja oraz solidna praca i profesjonalizm prowadzących zajęcia nauczycieli, a także osób odpowiedzialnych za transmisję i rejestrację lekcji. Z zadania znakomicie wywiązało się Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, na wysokości zadania stanął zespół świetnych, doskonale czujących wymagania takiego przekazu techników z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kompetencji Cyfrowych Conectio – podkreśla marszałek Piotr Całbecki. – Wszystkim zaangażowanym w ten projekt serdecznie dziękuję. Cieszę się, że nasza e-Szkoła nie zamyka się na wakacje. Jestem też przekonany, że spotkamy się z nią po wznowieniu regularnych zajęć jesienią.

To oni stoją za tym sukcesem

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP, zajęcia prowadzi Katarzyna Zajączkowska

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162025

Skip to content