Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego wznawia swoją działalność

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego wznawia swoją działalność

Po pandemicznej hibernacji włocławski Teatr Impresaryjny ponownie otwiera swoje podwoje. Jaki pierwszy spektakl powita miłośników teatru?

Powrót do normalności zaplanowano na 29 czerwca o godzinie 19.00, inaugurując go “Moralnością pani Dulskiej”. W tym też dniu we włocławskim Teatrze obchodzić będziemy zaległy Międzynarodowy Dzień Teatru.

 

Wznowienie działalności możliwe jest oczywiście przy zachowaniu środków ostrożności. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego udział widzów w seansie lub spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania przez nich ust i nosa. Instytucje kultury mogą udostępnić nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali, a rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca.

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 12.00 – 16.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00 do chwili jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66.

Źródło: teatrwloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6866809