Taneczne Miraże – ponad pół tysiąca tancerzy

07 Mar Taneczne Miraże – ponad pół tysiąca tancerzy

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na 19. Ogólnopolski Konkurs Tańca Taneczne Miraże, który odbędzie się 10.03.2018 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.

PROGRAM KONKURSU

8.oo – 10.00    Rejestracja zespołów

8.oo – 11. 45    Próby sceniczne

godz. 12.00      UROCZYSTE OTWARCIE KONKURSU

godz. 12.15       PREZENTACJE KONKURSOWE ZESPOŁÓW

Kategoria wiekowa do 11 lat

Kategoria wiekowa 12-15 lat

Kategoria wiekowa pow. 16 lat

godz. 15.00     PREZENTACJE KONKURSOWE SOLISTÓW

Soliści do 11 lat

Soliści 12-15 lat

Soliści powyżej 16 lat

PREZENTACJE KONKURSOWE DUETY

Duety do 11 lat

Duety 12-15 lat

Duety pow. 16 lat

godz. 19.00     ZAKOŃCZENIE KONKURSU

Pomysłodawca i koordynator: dr Wiesława Pilewska

Fot: Pracownia Foto Pałacu Młodzieży

Uczestnicy
Zespoły:
1.      Zespół VerSus – Szkoła Podstawowa w Kruszynie
2.      Compania Baletowa MINI – Miejski Ośrodek Kultury w Policach
3.      Zespół Tańca FART I – Studio Tańca FART Gorzów
4.      Zespół Taneczny Rytmix Party – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
5.      Teatr Tańca AKRO grupa młodsza – Młodzieżowy Dom Kultury Toruń
6.      Compania Baletowa Koliberki – Miejski Ośrodek Kultury w Policach
7.      Zespół Tańca SWEET Kids – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
8.      Zespół Tańca Mini Follow Kids – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
9.      Zespół Tańca Cwaniaki – „5element” Szkoła Tańca Teatru Ulicznego Bydgoszcz
10.     Zespół Tańca Boheminki – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
11.     Zespół Tańca Swan Dance I – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
12.     Zespół Tańca SWEET Juniors – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
13.     Zespół Tańca Współczesnego Zgrana Paka – Młodzieżowy Dom Kultury Nr 4 Bydgoszcz
14.     Zespół Tańca Split – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
15.     Zespół Tańca Ceinat – Młodzieżowy Dom Kultury Toruń
16.     Zespół Tańca UNLIMITED CREW – STUDIO TAŃCA DANCE ACADEMY Bydgoszcz
17.     Zespół  BALTIMA-art. 2 – BALTIMA-TIM Poznań
18.     Zespół  BALTIMA-art. 1 – BALTIMA-TIM Poznań
19.     Zespół Taneczny RytmixVip – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
20.     Teatr Tańca AKRO grupa starsza – Młodzieżowy Dom Kultury Toruń
21.     Zespół Taneczny Ananasy – Szkoła Podstawowa nr 3 Gostynin
22.     Compania Baletowa MIDI – Miejski Ośrodek Kultury w Policach
23.     Formacja Chatelet – Gminny Ośrodek Kultury Damasławek
24.     Zespół Taneczny Brax V–Pałac Młodzieży Bydgoszcz
25.     Zespół Tańca Malachit – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Świecie
26.     Zespół Tańca Show – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Świecie
27.     Zespół Swan Dance II – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
28.     Zespół Tańca Współczesnego DMT – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
29.     Zespół Taneczny Talizman – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
30.     Zespół Tańca Puenta – Klub „Kwadrat” Leszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
31.     Zespół Tańca SOFT LUX – Swan Dance Studio Bydgoszcz
32.     Zespół Taneczny Amulet II – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
33.     Zespół Tańca – Fabryka Tańca Barlinek
34.     Zespół Tańca FART II – Studio Tańca FART Gorzów
35.     Zespół Tańca Follow – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
36.     Zespół Tańca Jazz Point – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
37.     Zespół Tańca InMotion –  Nadarzyński Ośrodek Kultury
38.     Zespół Tańca Współczesnego Kontra V – Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 Bydgoszcz
39.     Zespół   Tańca   Współczesnego   „Revers” – Klub 12  Brygady  Zmechanizowanej  Choszczno

Soliści do 11 lat
1.      Roxana Testa – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
2.      Zaira Fitał  – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
3.      Zofia Pryć – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
4.      Maria Nurek – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
5.      Natasza Kozak – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
6.      Weronika Rosiak – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
7.      Inga Grabowska – MDK 2 Bydgoszcz
8.      WeronikaCemel – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
9.      BlankaJeran- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
10.     Milena Kozłowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
11.     Magdalena Paradowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
12.     Julia Słodownik- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
13.     Milena Paradowska – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
14.     Weronika Błażejewska – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
15.     Nolina Kaczorowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
16.     Karola Konieczny –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
17.     Asia Jedynak –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
18.     Weronika Cekala-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
19.     Martyna Falkiewicz-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
20.     Daria Zuk-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
21.     Emilia Kaługa-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
22.     Zuzanna Mielewczyk – Wejherowo
23.     Maja Sokal – Klub Tańca SZYK Szczecin
24.     Magdalena Znajdek- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
25.     Zuzanna Wąż – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
26.     Alicja Lewandowska- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
27.     Julita Piechnik- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
28.     Antonina Ciesielska- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

Soliści 12-15 lat
1.      Julia Kozakiewicz  – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
2.      Kalina Cherezińska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
3.      Oliwia Myzia – Nadarzyński Ośrodek Kultury
4.      Wiktoria Januszewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
5.      KingaBudziak- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
6.      Otylia Janka- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
7.      Katarzyna Mazur – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
8.      Ola Ratańczuk –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
9.      Natalia Krasowska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
10.     Maja Piatkowska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
11.     Milena Jastak –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
12.     Marta Szukalo –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
13.     Karolina Szczygiel –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
14.     Iza Sójka –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
15.     Agata Zwierzchowska –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
16.     Klaudia Stobiecka –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
17.     Zuzia Sztukowska –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
18.      Nina Lipska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

Soliści powyżej 16 lat
1.      Klaudia Ciesaik- Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
2.      Natalia Magdalena Mrozińska – Centrum Kultury „Browar B.” Włocławek
3.      Inga Skowron – MDK 2 Bydgoszcz
4.      Oliwia Dąbrowska – MDK 2 Bydgoszcz
5.      Aleksandra Chorek – Nadarzyński Ośrodek Kultury
6.      NicoleWekwejt- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
7.      Klaudia Pawlewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
8.      NataliaDanielewicz- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
9.      Michalina Domagalska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
10.     Aleksandra Derecka – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
11.     Oliwia Matuszewska – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
12.     Zuzanna Mejer – Klub „Kwadrat” Leszno
13.     Nicol  Zielińska – Klub „Kwadrat” Leszno
14.     Adrianna Domańska – Klub „Kwadrat” Leszno
15.     Krzysztof Tomaszewski – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
16.     Dominika Kwintal – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
17.     Kinga Lubońska – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

Duety do 11 lat
1.      Anna Bruszkowska& Natalia Skowrońska – MDK 2 Bydgoszcz
2.      Lila Jurczak & Nikola Cewka – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
3.       Julia Wojdylak& Wiktoria Jankowska – Szkoła Podstawowa Kruszyn
4.      Julia Król &Wiktoria Lewandowska – Szkoła Podstawowa Kruszyn
5.      Aleksandra Sztabrowska& Maria Gawryluk – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
6.      Julita Piechnik &Julia Dzielak – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
7.      Weronika Gołębiewska &Amelia Maciejczak- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław
8.      Roxana Testa&Zaira Fitał – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

Duety 12-15 lat
1.      Julia Kozakiewicz&Katarzyna Szamotulska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
2.      Lena Łos&Zuzanna Draus – Szkoła Podstawowa w Kruszynie
3.      Karolina Ciesielska & Julia Tokarz – MDK 2 Bydgoszcz
4.      Oliwia Myzia& Lidia Chojnacka – Nadarzyński Ośrodek Kultury
5.      Dura Barbara& Kaźmierczak Lena – Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
6.      Zuzia Sztukowska & Nina Lipska – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
7.      Marta Jankowska & Marta Landowska –  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin
8.      Amelia Wyderska& Natalia Ściesiek – Fabryka Tańca Barlinek
9.      AlicjaSłoma& KingaKrajewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

Duety pow. 16 lat
1.      Klaudia Ciesak & Iga Szukalska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg
2.      Kamila Adamczewska & Agata Lutowska– MDK 2 Bydgoszcz
3.      Aleksandra Chorek & Julia Miastowska – Nadarzyński Ośrodek Kultury
4.      Oliwia Rostkowska & Zofia Świergiel – Nadarzyński Ośrodek Kultury
5.      Wiktoria Januszewska& Nicole Wekwejt- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
6.      Klaudia Pawlewska&Lili Marie Starost- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
7.      Karina Ciemniecka& Natalia Danielewicz- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz
8.      Weronika Artkop& Marianna Artkop – Pałac Młodzieży Bydgoszcz
9.      Paulina Lubik& Dominika Wicha – Studio  Tańca  Fart  Gorzów
10.     Adrianna Domańska & Nicol Zielińska – Klub „Kwadrat” Leszno
11.     Krzysztof Tomaszewski & Dominika Kwintal – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

 



Liczba odwiedzin:

3,464,908