Taki koncert tylko we Włocławku!

Taki koncert tylko we Włocławku!

Diecezja Włocławek           Anwil Grupa Orlen logo

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II we włocławskiej katedrze odbędzie się niezwykły koncert upamiętniający wybitnego Polaka. Wśród gwiazd, które wystąpią, są m.in.: Mateusz Ziółko, Mietek Szcześniak, Olga Szomańska, Marek Piekarczyk i Sound’n’Grace. ANWIL S.A. jest Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Chemiczna spółka z Grupy ORLEN wspiera liczne inicjatywy, m.in. w sferze kultury czy sportu. Przejawem aktywności w budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem jest objęcie partnerstwem strategicznym koncertu, który odbędzie się w uroczystym miejscu i z wyjątkowej okazji.

Dla naszej spółki społeczna odpowiedzialność biznesu to bardzo istotna kwestia, jest wsparciem w realizacji celów biznesowych. Chcemy, aby mieszkańcy Włocławka mieli niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach, a takim niewątpliwe jest koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. W pięknej scenerii Bazyliki katedralnej będzie można usłyszeć wybitnych artystów, którzy również wracają na scenę po dłuższej przerwie. Jestem przekonana, że będzie to niezwykły wieczór, pełen wspomnień i pozytywnych emocji. – mówi Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Koncert „Niech zstąpi Duch Twój” odbędzie się 28 sierpnia 2020 r. o godz. 19.00 w Bazylice katedralnej Wniebowzięcia NMP we Włocławku. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, w katedrze będzie mogła obejrzeć go ograniczona liczba osób. Aby zapewnić zainteresowanym możliwość wzięcia udziału w koncercie, zaplanowano transmisję online z wydarzenia. Wystarczy odwiedzić kanał YouTube Diecezji Włocławskiej lub jej profil na Facebooku, by być świadkiem tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

 

 

Źródło: www.anwil.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882930