Tabula Rasa – wystawa w Farbiarni

Tabula Rasa – wystawa w Farbiarni

Fundacja Farbiarnia w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na pierwszą wystawę w czasach pandemii! Będzie to projekt fotograficzny “Tabula Rasa” Marcina Szpaka z muzyką Stefana Węgłowskiego.
Organizatorzy zachęcają do zatopienia się w niebieskiej poświacie, kontemplowania muzyki i obrazu, szukania własnej ścieżki interpretacji.

Wernisaż wystawy fotografii Marcina Szpaka “Tabula Rasa” vol.II odbędzie się we wtorek, 25 sierpnia punktualnie o godz. 20.00 na podwórku przy Galerii.

Chętni do obejrzenia wystawy proszeni są o zachowanie środków ostrożności – obowiązuje zasłanianie ust i nosa.
W sali wystawowej może przebywać do 6 osób (wyłączając obsługę).

Wystawę będzie można oglądać do 9 września 2020 r. w poniedziałki i piątki w godzinach 10:00-15:00, a od wtorku do czwartku w godzinach 10:00-18:00.
Wstęp jest wolny.

Pracownia Fotografii Artystycznej Farbiarnia aktywnie działa na rzecz szeroko pojętej promocji kobiet w dziedzinie fotografii. Organizuje cykliczne plenery fotograficzne dla kobiet, prowadzi działalność wydawniczą wydając na rynek polski nieprzetłumaczone dotąd albumy i biografie znanych kobiet fotografek. 

Fot. www.facebook.com/farbiarniabydgoszcz

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010440