Szósta edycja konkursu „List do Taty”

ojciec i syn

Szósta edycja konkursu „List do Taty”

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego serdecznie zapraszają do udziału w szóstej edycji konkursu „List do Taty”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych powiatów: brodnickiego, rypińskiego, golubsko-dobrzyńskiego, wąbrzeskiego, grudziądzkiego oraz miasta Grudziądz. Zadaniem konkursowym jest napisanie pracy w formie listu do ojca na temat: Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Celem konkursu jest skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z ważną rolą ojca w życiu rodziny oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Szkoły podstawowe zainteresowane udziałem w konkursie prześlą pocztą elektroniczną do biura senatorskiego Senatora Ryszarda Bobera zgłoszenie zawierające nazwę, adres i numer telefonu szkoły oraz imię i nazwisko dyrektora oraz nauczyciela opiekuna: biurosenatorskiebober@gmail.com

Konkurs będzie przeprowadzony w szkołach w czerwcu 2021 r.

Spośród zwycięzców etapów okręgowych jury Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej wyłoni laureatów konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej gali w Senacie w październiku 2021 r. lub w innym terminie uwzględniającym aktualną sytuacji epidemiologiczną w kraju.

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Informacje na temat konkursu TUTAJ

6 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159209

Skip to content