“Szkoła z Gigantami” – webinaria dla uczniów

Webinar

“Szkoła z Gigantami” – webinaria dla uczniów

giganci programowania

Rusza trzecia edycja ogólnopolskich bezpłatnych webinarów „Szkoła z Gigantami: “Programowanie w czterech wymiarach gamingu”. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mogą zapisywać się na cykl bezpłatnych webinarów z programowania i matematyki „Szkoła z Gigantami”. Zajęcia odbędą się na kanale YouTube. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja 2021 r.

W ramach “Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowano cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defense, tanks oraz battle royale. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Więcej informacji i zapisy: Giganci Programowania

Źródło: www.giganciprogramowania.edu.pl

 

23 kwietnia 2021 r.
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185675

Skip to content