Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie obchodzi jubileusz

na scenie Lew Bronek wraz z dyrekcją szkoły Joanną Politowską i Wiolettą Zajączkowską

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie obchodzi jubileusz

SP nr 2 Lipno logo

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie obchodzi w tym roku jubileusz 85-lecia istnienia. 28 listopada br. w auli odbyła się akademia nawiązująca do historii placówki.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor Joanna Politowska, która wraz z wicedyrektor Wiolettą Zajączkowską powitały przybyłych; podziękowały zebranym za okazywaną pomoc oraz wieloletnią współpracę. Zaproszonym gościom – darczyńcom i przyjaciołom szkoły wręczono okolicznościowe statuetki i podziękowania. Goście wręczyli na ręce dyrektor szkoły kwiaty, upominki oraz życzenia dla całej społeczności szkolnej.

Największą niespodziankę sprawił zapowiedziany przez Przewodniczącą Rady Rodziców Annę Janiszewską nowy “uczeń” – Lew Bronek, który jak przystało na króla zwierząt, odważnie i dumnie pozował do zdjęć. Z okazji Jubileuszu nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu oraz odśpiewania gromkiego “Sto Lat”.

 

Więcej zdjęć z uroczystości na stronie szkoły

Film z uroczystości (źródło: SP nr 2 w Lipnie)

 

Źródło: umlipno.pl, sp2lipno.pl

30 listopada 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159217

Skip to content