Szkoła No Bell – wyjazd edukacyjny z KPCEN Toruń

Szkoła No Bell – wyjazd edukacyjny z KPCEN Toruń

Organizujemy wyjazd edukacyjny do Szkoły No Bell w Konstancinie-Jeziornej (https://www.nobell.edu.pl/) – 3 października 2018 r.!

Do udziału w wyjeździe studyjnym, zainicjonowanym przez Pracownię Dydaktyki, Doradztwa i Innowacyjnej Edukacji Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli oraz szkół, konsultantów i doradców metodycznych, w szczególności uczestników konferencji Innowacyjna edukacja – czyli jaka?, która odbyła się 17 maja 2018 r.

Konstancińska Szkoła No Bell wygrała międzynarodowy, elitarny projekt Edumission. Pod koniec stycznia No Bell prezentowała swój autorski model edukacji na targach Bett Show 2018 w Londynie.

Celem wyjazdu jest zapoznanie z organizacją działań w No Bell, jej koncepcją edukacyjną, metodami i formami pracy stosowanymi w szkole oraz wymiana doświadczeń między dyrektorami i nauczycielami.

W programie:

  • Wizytowanie Przedszkola i Szkoły No Bell;
  • Udział w zajęciach edukacyjnych;
  • Szkolenie z zakresu metod i form pracy stosowanych w szkole;
  • Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (fakultatywnie).

Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł/osobę, obejmuje: przejazd autokarem oraz obiad.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy do 20 września 2018 r.: http://www.kpcen-torun.edu.pl/course/view/3530

O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkich zainteresowanych mailowo.

Szczegółowych informacji udziela Marzenna Wierzbicka, kierownik wyjazdu: e-mail Marzenna.Wierzbicka@kpcen-torun.edu.pl, tel. 881 934 256.

Do udziału zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli oraz szkół, konsultantów i doradców metodycznych, w szczególności uczestników konferencji “Innowacyjna edukacja – czyli jaka?” z 17.05.2018. Szkoła No Bell wygrała międzynarodowy, elitarny projekt Edumission. Pod koniec stycznia No Bell prezentowała swój autorski model edukacji na targach Bett Show 2018 w Londynie. Celem wyjazdu jest zapoznanie z organizacją działań w No Bell, jej koncepcją edukacyjną, metodami i formami pracy stosowanymi w szkole oraz wymiana doświadczeń między dyrektorami i nauczycielami. Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł/osobę.

Zapisy do 20.09: http://www.kpcen-torun.edu.pl/course/view/3530

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164589

Skip to content