Sylwestrowe szaleństwo. e-Warsztaty plastyczne

Sylwestrowe szaleństwo. e-Warsztaty plastyczne

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w e-warsztatach plastycznych “Sylwestrowe szaleństwo”, które odbędą się 30.12.2020 r. (środa) o godz. 18.00 na platformie Zoom. Wstęp wolny.

Sylwestrowe szaleństwo to warsztaty z okazji Nowego Roku, na których porozmawiamy o różnych sposobach obchodzenia Sylwestra na świecie. Zastanowimy się, czy wszędzie obchodzimy Nowy Rok w tym samym czasie oraz jakie nastroje temu towarzyszą.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień w części plastycznej, wykonamy ciekawe ozdoby w postaci tradycyjnych chińskich czerwonych lampionów, które ozdobimy według własnego pomysłu. Dowiemy się także, jak zrobić domowe serpentyny oraz wspólnie stworzymy sylwestrowe kolorowe girlandy. Ozdoby te w efektowny sposób udekorują nasze mieszkania, dzięki czemu nawet w domu w gronie najbliższych będziemy mogli hucznie przywitać Nowy Rok!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl  – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk – animatorka, edukatorka i teoretyk sztuki.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: strona Dworu Artusa w Toruniu.

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039830