Święto Szlaku TeH2O w Muzeum

Święto Szlaku TeH2O w Muzeum

Tehofest – Święto Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O

Przed nami kolejna edycja Święta Szlaku TeH2O TehoFest! Tym razem bawimy się pod hasłem „Z rodziną Bromberków na Szlaku”.

Na tegorocznym Tehofest gospodarzami będzie pewna wyjątkowa, bydgoska rodzina. Pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego świata rodziny Bromberków, którzy – podobnie jak inni mieszkańcy związani z bydgoskim przemysłem – od zarania dziejów uczestniczyli w tworzeniu przemysłowej siły i historii miasta Bydgoszczy.

Przemysł to nie tylko miejsca, hale produkcyjne, technologia, maszyny, narzędzia, ale przede wszystkim ludzie i historie stojące za nimi. W programie: konkursy z nagrodami, zwiedzanie obiektów, warsztaty dla dzieci, zabawy, projekcje filmowe, spotkania, wykłady popularnonaukowe, wystawy, prezentacje i in.

W ramach Święta Szlaku zapraszamy do Muzeum Okręgowego 15 września 2018 roku, w godz. 12.00-19.00. W programie m.in.: fotobudka, gra miejska, kreatywne warsztaty graficzne, warsztaty zdobienia fartuszków kuchennych, podziemna trasa turystyczna w Exploseum, lasergun – rywalizacja dla każdego na strzelnicy laserowej i wiele innych atrakcji, w tym wiele nowości.

Plan wydarzeń TehoFest 2018

Informacje o święcie pod adresem: ludzieitechnika.pl

Fot. Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6882836