Święto Flagi: e-Warsztaty dla dzieci i dorosłych (2 maja)

Święto Flagi: e-Warsztaty dla dzieci i dorosłych (2 maja)

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Flagi. Wspólnie z Joanną Łagan będzie można nauczyć się, jak własnoręcznie wykonać patriotyczne ozdoby – flagę, proporzec i tabliczki, które w ten wyjątkowy dzień pojawią się, jako wizytówka w naszych domach.

W trakcie trwania warsztatów nawiążemy do historii flagi, która stanie się naszą twórczą inspiracją. Powstające ozdoby mogą także odnosić się do naszych wartości, zainteresowań lub wydarzeń, jak niedawno obchodzone stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do zajęć potrzebne będą: kawałki białego płótna, pastele lub flamastry do tkanin (mogą być pisaki permanentne czy zwykłe), nożyczki, różnego rodzaju sznurki, kawałki desek lub sklejki – deski i kafelki można zastąpić grubymi kawałkami kartonu albo kartkami z bloku technicznego.

Zgłoszenia na zajęcia:

 

W odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Zajęcia odbędą się na Zoomie!

Zajęcia poprowadzi Joanna Łagan – animator kultury, założyciel i reżyser Teatru Amorficznego oraz arteterapeuta.

Warsztaty od 7 roku życia (dzieciom młodszym powinna towarzyszyć osoba dorosła)
Więcej informacji: ola@artus.torun.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 02.05.2021 (niedziela), godz. 16:30
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny!

27 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185057

Skip to content