“Świąteczne ozdoby z sercem” – konkurs dla dzieci

“Świąteczne ozdoby z sercem” – konkurs dla dzieci

DOM EDUKACYJNO-KULTURALNY REGNUM ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Święta coraz bliżej, nasze myśli krążą wokół prezentów i rodzinnej atmosfery. Chcemy pięknie udekorować swój dom, aby zachwycał naszych gości. A czy wiecie, że dekoracje świąteczne mogą też znaleźć inne zastosowanie? Mogą być pięknym podarunkiem płynącym prosto z serca! Zapraszamy Was i Wasze dzieci do udziału w konkursie „Świąteczne ozdoby z sercem”!

Zadaniem konkursowym będzie wykonanie najpiękniejszej dekoracji świątecznej – może to być bombka, łańcuch, choinka, bałwanek. Cokolwiek przyjedzie Wam i Waszym dzieciom do głowy! Wszystkie te cuda przekażemy na kiermasz w Przedszkolnej Chatce. Dochód ze sprzedaży dekoracji oddajemy na leczenie dziewczynki chorej na mukowiscydozę. Wasze dzieła będą każdemu przypominać o tym szlachetnym celu.

Do udziału zapraszamy dzieci od półtora roku do 6 lat wraz z rodzicami.

Do wygrania: karnety na grupowe zajęcia popołudniowe i książki.

Na prace konkursowe czekamy od 23 do 30 listopada. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do siedziby organizatora.

Uwaga! Zwycięzców wybiorą fani na naszym profilu na facebooku w dniach 1-4 grudnia.
https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.regnum.bydgoszcz.pl oraz w biurze DEK REGNUM (ul. A.G. Siedleckiego 12, budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887716