“Stresuj się z głową” – wykład online dla nastolatków

“Stresuj się z głową” – wykład online dla nastolatków

Nastoletni Azyl zaprasza 18 maja 2021 r. o godz. 17.00 na wykład online dla nastolatków “Stresuj się z głową”.  Wykład na Google Meets poprowadzi dla Was Prezeska Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, studentka IV roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zdalna nauka, niepewność, czy nawet lęk związany z egzaminami, brak spotkań ze znajomymi… To wszystko sprawia, że stresujemy się częściej i bardziej! STRES to reakcja obronna organizmu, który poddany jest obciążeniom fizycznym lub psychicznym. Jak sobie najlepiej z nim radzić? Z pomocą przychodzi nam profilaktyka!

Czym jest stres? ?
Dobry i zły policjant (?) ?‍♂️?
Jakie są źródła i objawy stresu? ?
Jak sobie z nim radzimy? ?
Jak powinniśmy sobie z nim radzić? ?

Na te pytania dostaniecie odpowiedź na wtorkowym wykładzie. ?Nie może Was zabraknąć! ❤️ Wypełnijcie formularz i dowiedzcie się, jak stresować się z głową! FORMULARZ ➡️
http://bit.ly/ZAPISYwykład

LINK DO WYDARZENIA na fb ➡️ https://fb.me/e/1pEWPKZsbwykład d

Godzinę przed wydarzeniem organizator wyśle na Wasze skrzynki emailowe link do spotkania (warto zajrzeć wtedy też do spamu).

Fot. Nastoletni Azyl

17 maja 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187091

Skip to content