“Średniowiecze i renesans” – drugi wykład z cyklu: Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego – prelekcje online ekspertów

Grafika zapraszająca do udziału w cyklu Bordowy napis: Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego - prelekcje online ekspertów. W lewym górnym rogu logo Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu: ptak w okularach siedzący na książce, w prawym górnym rogu czarna czapka absolwencka, w lewym dolnym rogu stos książek, w prawym dolnym laptop.

“Średniowiecze i renesans” – drugi wykład z cyklu: Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego – prelekcje online ekspertów

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza do udziału w drugich zajęciach z cyklu „Powtórz i zdaj maturę z języka polskiego – prelekcje online ekspertów”, które odbędą się 17 stycznia 2024 r. (środa), godz. 17:00-17:45. Tematem zajęć będzie średniowiecze i renesans, a poprowadzi je Pani Maria Guzowska – magister filologii polskiej, absolwentka Wydziału Humanistycznego UMK w Toruniu, polonistka pracująca w II Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Toruniu.

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Osoby zarejestrowane otrzymają link do wirtualnego pokoju (platforma Microsoft Teams), w którym odbędą się najbliższe zajęcia. Osoby, które zarejestrowały się na poprzednie zajęcia i zaznaczyły również drugą zgodę nie muszą się ponownie rejestrować – na adres e-mail podany w formularzu będą Państwo otrzymywać informacje o terminach następnych zajęć oraz linki do kolejnych prelekcji. W każdej chwili można wycofać zgodę (wystarczy wysłanie w e-mailu zwrotnym informacji o tym fakcie).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

12 stycznia 2024 r.

Katarzyna Herman
k.herman@bptorun.edu.pl


| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189532

Skip to content