Spotkanie z Robertem Małeckim

Spotkanie z Robertem Małeckim

Książnica Kopernikańska w Toruniu zaprasza na spotkanie z Robertem Małeckim, które odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia, o godz. 18 w Książnicy Kopernikańskiej (Słowackiego 8).

Robert Małecki (ur. 1977 r.) politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów oraz nowej zabawki – czytnika ebooków; szczęśliwy uczestnik warsztatów kreatywnego pisania, które odbyły się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, a także tych organizowanych przez Maszynę do Pisania; laureat ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne (MFK Wrocław i Kryminalna Piła). I, oczywiście, torunianin (co nie jest bez znaczenia). W Książnicy Kopernikańskiej spotkamy się z nim po raz trzeci. Okazja szczególna: w kwietniu wychodzi ostatnia część trylogii kryminalnej, której fabułę osadził w Toruniu. Bohaterem powieści jest Marek Bener, dziennikarz i reporter lokalnej gazety. W tomie zatytułowanym Koszmary zasną ostatnie staje do walki, której stawką jest prawda o jego zaginionej żonie. Wstęp jest bezpłatny.

Fot. Łukasz Piecyk

Organizatorem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej – Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890031