Spotkanie promocyjne katalogu w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Spotkanie promocyjne katalogu w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na spotkanie promocyjne nowo wydanego katalogu Galeria malarstwa i rzeźby polskiej od końca XVIII wieku do początku XXI wieku w Muzeum Okręgowym w Toruniu, które odbędzie się w piątek 22 lutego o godzinie 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego. Spośród osób, które przybędą na spotkanie rozlosowanych zostanie dziesięć bezpłatnych publikacji w prezencie. Wstęp wolny.

Podczas spotkania autorka katalogu – starszy kustosz Anna Kroplewska-Gajewska – opowie o okolicznościach jego powstania oraz o obrazach znajdujących się w toruńskiej kolekcji. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty – goście będą mogli zadać autorce pytania.

Przypomnijmy, że od 14 grudnia 2018 katalog jest dostępny w formacie PDF do pobrania za darmo na stronie www.muzeum.torun.pl.

Spotkanie promocyjne katalogu „Galeria malarstwa i rzeźby polskiej od końca XVIII wieku do początku XXI wieku w Muzeum Okręgowym w Toruniu”

Miejsce: Sala Mieszczańska Ratusza Staromiejskiego

Termin: 22 lutego

Godzina: 17.00. Wstęp wolny!

 Fot. Krzysztof Deczyński

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181665

Skip to content