Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim – Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza

Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim – Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zapraszają na spotkanie autorskie online z Robertem Małeckim. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2020 r. o godz. 19.30 na platformie Clickmeeting (https://bit.ly/2VSQ2DE).

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu jest współorganizatorem spotkania, które poprowadzi Marcin Żynda, nauczyciel bibliotekarz, pracownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego. Spotkanie rozpoczyna nowy cykl, zainicjowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich: “Autor wieczorową porą”, w ramach ogólnopolskiej akcji #NieZostawiamCzytelnika.

Robert Małecki to autor bestselerowych powieści kryminalnych, m. in.: trylogii z dziennikarzem Markiem Benerem (“Najgorsze dopiero nadejdzie”, “Porzuć swój strach”, “Koszmary zasną ostatnie”). Jego powieść “Skaza” otrzymała w 2018 r. liczne nagrody i wyróżnienia za najlepszą powieść kryminalną, m. in.:  nagrodę Wielkiego Kalibru oraz Kryminalną Piłę. Robert Małecki jest politologiem, filozofem i dziennikarzem oraz nauczycielem kreatywnego pisania.

Więcej informacji na kanale facebookowym Biblioteki oraz stronie www SBP.

 

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021600