Spotkanie autorskie z Mirosławem Krukiem

Spotkanie autorskie z Mirosławem Krukiem

W piątek, 18 stycznia, gościem Filli nr 5 Książnicy Kopernikańskiej (ul. Lubicka 45C) będzie Mirosław Kruk. Autor wydanego niedawno „Stygmatu zniewolenia” oraz „Ciemnej niebieskiej linii” spotka się z czytelnikami o godz. 16. 30. Wstęp jest bezpłatny.

Mirosław Kruk jest rodowitym torunianinem (rocznik 1965). Ukończył Szkołę Chorążych Wojsk Inżynieryjnych i Komunikacji we Wrocławiu. Służył w 5. Mazurskiej Brygadzie Saperów oraz w Policji. Po przejściu na emeryturę oddał się całkowicie swojej największej pasji – pisaniu.

Oto, jak wydawca „Stygmatu zniewolenia” reklamuje najnowszą powieść Mirosława Kruka: Życie czasem potrafi się skomplikować. Nawet niewinny wypad z przyjaciółmi na piwo może zmienić koleje czyjegoś losu na zgoła  nieoczekiwane i niepożądane. A może nic nie dzieje się przypadkowo i wszystko przebiega zgodnie z planem, którego my po prostu nie znamy? Z tymi pytaniami będzie musiał zmierzyć się Andrzej, stopniowo poznając tajemnicę nowo zakupionego domu, która pilnie strzeżona przez okolicznych mieszkańców, pozostała tak naprawdę nigdy nierozwikłaną zagadką.

Zaintrygowani? W takim razie zapraszamy na spotkanie z pisarzem.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7142998