Spotkanie autorskie z Martą Matyszczak – Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza

Spotkanie autorskie z Martą Matyszczak – Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zapraszają na spotkanie autorskie online z Martą Matyszczak. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 25 maja o godz. 19.30, na platformie Clickmeeting – link do wirtualnego pokoju: https://tiny.pl/775cp.

Jest to kolejne spotkanie w cyklu zainicjowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich: „Autor wieczorową porą”, w ramach ogólnopolskiej akcji #NieZostawiamCzytelnika.

Marta Matyszczak jest autorką „Kryminałów pod psem” – serii kryminałów pisanych z przymrużeniem oka, w których jednym z bohaterów, a zarazem narratorów jest pies Gucio. Najnowsza część z ośmiotomowego już cyklu, pod tytułem „Las i ciemność”, ukaże się wkrótce nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego. Marta Matyszczak jest także autorką scenariuszy teatralnych i gier VR oraz  redaktor naczelną Kawiarenki Kryminalnej – portalu poświęconego literaturze gatunkowej. Kocha kryminały, psy i podróże.

Spotkanie współorganizowane jest przez Bibliotekę Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Poprowadzi je Marcin Żynda, nauczyciel bibliotekarz, pracownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego.

https://www.martamatyszczak.pl/

https://www.kawiarenkakryminalna.pl/

UWAGA! Do wirtualnego pokoju zmieści się 100 osób. Spotkanie będzie nagrywane i po zakończeniu wydarzenia zapis zostanie udostępniony wszystkim chętnym.

Fot. Ostrowski Fotografia

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6662748