Specjalny pokaz „Kwiatu paproci”

Specjalny pokaz „Kwiatu paproci”

Fundacja Czarny Karzeł zaprasza na specjalny pokaz trailera filmu „Kwiat paproci”. Pokaz odbędzie się w piątek, 18 grudnia br. – online. Po projekcji organizatorzy przewidzieli spotkanie z twórcami, aktorami i artystami biorącymi udział w realizacji filmu.

„Kwiat paproci” to filmowa opowieść o chłopcu przeżywającym niesamowicie fantastyczne i magiczne przygody podczas poszukiwania cudownego kwiatu mającego zmienić jego życie. Scenariusz napisał filozof i religioznawca, prof. Zbigniew Mikołejko. Film jest pilotem serialu – pierwszym z trzynastu odcinków. Wszystkie będą prezentować baśnie z różnych regionów Polski.
Na potrzeby filmu w hali o powierzchni 1000 metrów kwadratowych został zbudowany olbrzymi las, jeziora, jaskinie, największe w Polsce sztuczne tło (blue box, bluescreen, greenscreen). W projekcie biorą udział polscy artyści wizualni, którzy stworzyli scenografię, rekwizyty, kostiumy oraz znani aktorzy.

Pokaz odbędzie się w piątek, 18 grudnia o godzinie 19:00 na platformie zoom.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890044