Smashed – program prewencji spożywania alkoholu przez młodzież

Twarze dwojga nastolatków i komiksowe dymki z informacjami o SMASHED online.

Smashed – program prewencji spożywania alkoholu przez młodzież

Smashed Polska online - logoCo może się stać, jeśli alkohol pije osoba nieletnia? Obserwuj życie trojga nastolatków i odkrywaj podejmowane przez nich decyzje.

OGLĄDAJ, WCHODŹ W INTERAKCJE, UCZ SIĘ

Smashed Online to interaktywne rozwiązanie, które ma pomóc młodym ludziom w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji w kwestii spożywania alkoholu. Uczniowie mogą wchodzić w interakcje z postaciami, pomagać im w podejmowaniu decyzji i myśleć o tym, co zrobiliby inaczej. Kurs jest zgodny z programem nauczania.

JAK TO DZIAŁA?

Cała zabawa edukacyjna potrwa około 60-90 minut. Uczniowie będą mogli obejrzeć interaktywny film połączony z działaniami mającymi na celu zwiększenie wiedzy i świadomości społecznej oraz poprawę umiejętności podejmowania decyzji w kontekście spożywania alkoholu przez osoby nieletnie. Uczniowie mogą uczyć się samodzielnie, a nauczyciele mogą pobrać pakiet nauczyciela dla potrzeb sesji grupowej.

W JAKI SPOSÓB UCZNIOWIE UZYSKUJĄ DO NIEGO DOSTĘP?

Dostęp jest bezpłatny. Wystarczy udostępnić link do Smashed Online swoim uczniom, którzy mogą zarejestrować się indywidualnie. Dane osobowe i kontaktowe nie są wymagane. Uczniowie mogą zapisać swoje postępy, by potem rozpocząć w odpowiednim momencie. Smashed Online zawiera wiele treści wideo.

ROZPOCZNIJ TERAZ

Strona Smashed Polska z dodatkowymi materiałami dla nauczycieli.

24 października 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185061

Skip to content