Serwis internetowy dziś i jutro – warsztaty

Serwis internetowy dziś i jutro – warsztaty

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza 22 września b.r. na warsztaty “Serwis internetowy dziś i jutro”. Sprawnie działająca i dostarczająca zawsze aktualne treści strona internetowa jest dziś jednym z ważnych wizytówek każdej instytucji kultury. O tym, jak tworzyć nowoczesne strony www opowie Dominik Pokornowski. Szkolenie adresowane jest do animatorów i menedżerów kultury, koordynatorów projektów, osób zarządzających instytucjami lub organizacjami pozarządowymi, twórców oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami obowiązującymi w budowaniu serwisów internetowych.

PROGRAM:
Przegląd aktualnych trendów i wyzwań stojących przed zarządzającymi serwisem www. Elementy budowy nowoczesnego serwisu www, które uwzględniają technologie CSM związane z zarządzaniem treścią. Relacje pomiędzy stroną www a urządzeniami mobilnymi. Prezentacja dobrych praktyk projektowania graficznego serwisów www związanych z architekturą informacji, wywoływaniem wrażeń poprzez dobór koloru, fontów i innych efektów wizualnych. Elementy zarządzania serwisem od elementów składowych i struktury, poprzez dystrybucję informacji, redakcję serwisu, metody przyciągania uwagi i wiedzę na temat odwiedzających i funkcjonalności serwisu z wykorzystaniem analizy statystyk Google Analytics.

HARMONOGRAM:

22 września 2018 r. w godz. 9.00-17.00 (sobota)
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 14 września 2018 r.
MIEJSCE: WOAK, Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

Szczegółowe informacje TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134786