Seminarium “Świetlica szkolna XXI wieku”

Seminarium “Świetlica szkolna XXI wieku”

Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy - logoMiejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na seminarium Świetlica szkolna XXI wieku. Rola świetlic szkolnych w placówkach oświatowych Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.  

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie skierowane do nauczycieli pracujących w świetlicach szkół podstawowych w Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego, którego celem będzie m.in. analiza działań: opiekuńczych, edukacyjnych, wychowawczych, artystycznych, zdrowotnych, profilaktycznych i innych podejmowanych w świetlicach. Zastanowimy się nad rolą świetlic i nauczycieli w nich pracujących, jaką odgrywają w systemie edukacji oraz z jakimi problemami borykają się na co dzień. Spotkanie nauczycieli będzie również okazją do wymiany doświadczeń oraz zapoznaniem się z bieżącą sytuacją w placówkach. Podejmiemy temat świetlicy jako przestrzeni edukacyjnej, gdzie realizuje się zadania na wielu płaszczyznach.

Program seminarium obejmuje prelekcje, dyskusję ogólną i w zespołach.

Termin:    21 kwietnia 2023 r.
Godzina:  10.00-14.00
Miejsce:   Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul Sobieskiego 10

Zapisy: do 18 kwietnia 2023 r. 

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, Aleksandra Podżerek – konsultant
środa, czwartek, piątek 8.00-11.00 tel. 52 322 29 05 w.159
e-mail: aleksandra.podzerek@moen.edu.bydgoszcz.pl

Formularz zapisu na seminarium dostępny TUTAJ

Fot. MOEN w Bydgoszczy

21 marca 2023 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7127529