Seminarium “Proces wychowania ucznia w relacji nauczyciel – rodzic”

Seminarium “Proces wychowania ucznia w relacji nauczyciel – rodzic”


Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza na kolejne seminarium z cyklu spotkań z psychologiem na  temat: “Proces wychowania ucznia w relacji nauczyciel – rodzic”. Seminarium poprowadzi dr hab. Wojciech Gulin – nauczyciel akademicki, psycholog, prorektor Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej.

Edukacji od wychowania nie da się oddzielić, jednym z ważnych warunków prawidłowego rozwoju ucznia jest jego relacja z rodzicami, jakość kontaktu z nimi jest również ważna dla nauczyciela. Rodzic pozytywnie nastawiony do szkoły i nauczyciela istotnie wzmacnia oba wymienione procesy, rodzic negatywnie nastawiony jest w stanie znacząco utrudnić pracę pedagogów.

Jak zatem poznać postawę rodzica wobec własnego dziecka, edukacji, wychowania, nauczyciela, a przede wszystkim jak reagować na zachowanie rodziców? Na spotkaniu podjęta będzie próba określenia działań nauczyciela w relacji z rodzicem.

Zapisz się: http://www.oferta.cen.info.pl/ofe,_porozmawiajmy_o_-_spotkania_z,860.html

Więcej informacji

 

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164601

Skip to content