Seminarium „Od innowacji do efektu”

Seminarium „Od innowacji do efektu”

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik wspólnie z JM Rektorem prof. dr hab. Inż. Tomaszem Topolińskim Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i Akademią Innowacyjnej Edukacji zapraszają do wzięcia udziału w drugim z cyklu „Projekt Progres” regionalnym seminarium pt. „Od innowacji do efektu”.

Tematyka seminarium jest związania z priorytetem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty na rok szkolny 2018/2019: inspirowanie uczniów do stosowania efektywnych sposobów uczenia się, jako ważnego czynnika osiągania lepszych wyników w nauce. Seminarium dedykowane jest kadrze dydaktycznej uczelni wyższych, pracownikom Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Seminarium odbędzie się 24 października 2018 roku o godz. 11.30 w Sali Senatu UTP w Bydgoszczy przy ul. Al. S. Prof. Kaliskiego 7.

Informacje szczegółowe

Formularz zgłoszeniowy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7143074