Seminarium i warsztaty dla nauczycieli germanistów

Seminarium i warsztaty dla nauczycieli germanistów

Umiejętności językowe stają się coraz ważniejsze w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Szczególnie potrzebna jest znajomość odpowiedniego języka technicznego lub zawodowego, który umożliwia uczniom pomyślny rozwój osobisty i zawodowy, a także wymianę doświadczeń i pracę w środowisku wielojęzycznym.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli germanistów na seminarium połączone z warsztatami „Erfolg mit Deutsch im Beruf“. Poprowadzi je dr Aleksandra Łyp-Bielecka w ramach projektu Instytutu Goethego, wspierającego nauczanie języka niemieckiego w polskich szkołach o profilu zawodowym. Bezpłatne seminarium, które daje możliwość zapoznania się z najnowszymi materiałami Instytutu Goethego w Warszawie dla szkół technicznych i branżowych, odbędzie się 27 lutego 2020 r. w godz. 15.45 – 19.00 w Mediotece Języka Niemieckiego (czytelnia główna).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane powinny zarejestrować się do 24 lutego poprzez formularz zgłoszeniowy.

Kontakt: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy, ul. M. Skłodowskiej-Curie 4, tel. 52 341 19 84 wew. 18

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189434

Skip to content