Seminarium „Edukacja globalna, edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju” w KPCEN-ie w Toruniu

Seminarium „Edukacja globalna, edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju” w KPCEN-ie w Toruniu

Szkolni liderzy ogólnopolskiego projektu „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju” oraz zainteresowani nauczyciele spotkają się na seminarium pt. „Edukacja globalna, edukacja na rzecz Zrównoważonego Rozwoju – program działań, wymiana myśli i dobrych praktyk szkolnych” (informacje o projekcie na stronie www.edukacjaglobalna.ore.edu.pl). Ideą przewodnią szkolenia jest przygotowanie merytoryczne do obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej w 2017 r.  Seminarium jest okazją do spotkania liderów 10 szkół naszego województwa działających od września 2016 r. w Module I oraz sześciu nowych liderów, włączających się w projekt od września 2017 r. (Moduł II).

W programie m. in. wykład Witolda Jankowiaka, znanego liderkom ze szkolenia w Przysieku.

Seminarium odbędzie się 30 września (sobota) 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawadzkiej w Toruniu, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, w godzinach od 9.00 do 14.30.

Uczestniczki otrzymają zaświadczenia udziału w seminarium.

Koordynatorki projektu realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
Danuta Potręć i Regina Strzemeska

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023746