SCWEW-y po dwóch latach działania – pierwsze podsumowanie

Zarysy osób w różnym wieku trzymających się za ręce, jedna na wózku inwalidzkim.

SCWEW-y po dwóch latach działania – pierwsze podsumowanie

Ośrodek Rozwoju Edukacji Logotyp

Ośrodek Rozwoju Edukacji, w ramach realizacji pilotażowego wdrożenia Modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW), organizuje cykl czternastu regionalnych spotkań informacyjno-konsultacyjnych adresowanych do środowiska edukacyjnego, organów prowadzących i instytucji współpracujących ze SCWEW.

Spotkania będą realizowane w formule online, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki, Kuratoriów Oświaty, Organów Prowadzących, OWiT oraz przedstawicieli SCWEW. Cykl spotkań informacyjno-konsultacyjnych odbędzie się w terminie od 18 kwietnia 2023 r. do 12 maja 2023 r. i będzie adresowany do poszczególnych województw. Celem spotkań będą pierwsze podsumowania zafunkcjonowania specjalistycznego wsparcia SCWEW realizowanego dla przedszkoli i szkół ogólnodostępnych.

Do udziału w spotkaniach organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych utworzeniem SCWEW w kolejnej perspektywie oraz tych, dla których ważna jest dyskusja o zaproponowanych w Modelu SCWEW rozwiązaniach i ich zafunkcjonowaniu w praktyce edukacyjnej.

Miejsce: platforma Zoom, godz. 10.00-16.15
Dostępne terminy: 12.05.2023 (województwo kujawsko-pomorskie)

Elektroniczny formularz rejestracji

_

14 kwietnia 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7127413