Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski

Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski

W dniach od 29 czerwca do 2 lipca po raz kolejny nad Rypinem będzie można podziwiać balony. Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski tradycyjnie rozpocznie się przejazdem załóg balonowych z palnikami. W kolejnych dniach, jeśli pozwoli na to aura odbędą się poranne i wieczorne loty do konkurencji.  Ponadto nie zabraknie corocznego, niezwykle efektownego nocnego pokazu balonów, któremu towarzyszyć będzie m.in. pokaz FireShow.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu, do wspólnej zabawy oraz podziwiania kolorowych balonów, unoszących się nad miastem i okolicą.

 

Sponsorem Głównym Rypin Cup 2022 – Balonowy Puchar Polski jest Energa z Grupy ORLEN.  Sponsorem Wspierającym i Wyłącznym Dostawcą Gazu jest Gaspol S.A. Partnerami wydarzenia są firmy: Rejs, Damix i Lewiatan.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Rypin, Grupa HiFly, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Rypiński Dom Kultury.

 

Źródło: rypin.eu

27 czerwca 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165151

Skip to content