Ruszyły zapisy na konferencję poświęconą bezpieczeństwu dzieci i młodzieży online

Ruszyły zapisy na konferencję poświęconą bezpieczeństwu dzieci i młodzieży online

Zachęcamy do rejestracji na konferencję online pt. “Szanse, wyzwania, zagrożenia – wprowadzenie do problematyki bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online”, która odbędzie się 17 listopada w godz. 11:00-14:00.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do nauczycieli i edukatorów pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy planują włączyć lub poszerzyć temat bezpieczeństwa online podczas zajęć ze swoimi podopiecznymi.
Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z głównymi zagrożeniami związanymi z korzystaniem przez najmłodszych z Internetu, przedstawienie porad w zakresie postępowania w przypadku wybranych niebezpiecznych sytuacji online, a także zapoznanie z ofertą i działaniami podejmowanymi przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.
Organizatorem wydarzenia jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu “Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF).

Zapraszamy do rejestracji pod adresem: https://konferencjalokalna.pl/register

 

Źródło: saferinternet.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010473