Ruszyły zapisy na bezpłatną konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Ruszyły zapisy na bezpłatną konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę logo     klicksafe logo  

15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, naukowców, ekspertów, organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz branży internetowej.

W 2021 r. konferencja przyjmie formułę online. W dniach 20-21 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z naszego studia z możliwością zadawania pytań. W dniach 22-25 września będzie można wziąć udział w 15 sesjach warsztatowych (osobna rejestracja). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz niemieckie konsorcjum klicksafe. Centrum jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem – Fundacja Orange.

Więcej informacji na temat konferencji tutaj

 

Program konferencji

Formularz rejestracji

 

Źródło: facebook.com/DajemyDzieciomSile

19 lipca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181760

Skip to content